Gizlilik İlkeleri

 

 

 

GİZLİLİK VE GÜVENLİK İLKELERİ

 

 

 

Güvenlik İlkeleri FİRMAMIZ’nın bu konudaki hassasiyetini ifade etmek amacıyla oluşturulmuştur.

 

 

 

Sitemizde müşteri bilgileri üçüncü şahısların erişmesinden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, Sipariş işlemleri sırasında 128 Bit SSL güvenlik sistemi kullanılır. 128 Bit SSL uluslararası bir standarttır.

 

 

 

Kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslara verilmez.

 

 

 

Sitemizde bulunan Sipariş ve Bize ulaşın formları, FİRMAMIZ tarafından sipariş işlemlerinizin takibi ve onayı amacıyla kullanılır. İletişim bilgileriniz ise sadece zorunlu hallerde size ulaşmak için kullanılacaktır.

 

 

 

Sitemiz sizin güvenliğiniz için browser programının kredi kartı numaranızı saklamasını engeller.

 

 

 

Üye olurken kaydettiğiniz kişisel bilgileriniz (ad,e-posta adresi, posta adresi, telefon bilgileriniz vb.) kesinlikle üçüncü şahıslara ve kuruluşlara verilmez.

 

 

 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

 

 

Güvenli bölgede olduğunuzu nasıl anlarsınız?

 

 

 

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın(browser) adres çubuğunun yanında veya alt kısmında bir anahtar göreceksiniz.

 

 

 

Bu anahtar tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz ve aldığınız bilginin üçüncü şahıslar tarafından görünemeyeceğini doğrular.

 

 

 

Alışverişle İlgili Genel Konular

 

 

 

1. 18 yaşından küçük kişiler FİRMAMIZ 'dan alışveriş yapamaz.

 

2.Yasemen Çiçekçilik  kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

 

3. KDV oranları %18 'dir.

 

4.Tamamı temin edilemeyen siparişlerde durum müşteriye bildirilir ve uygun seçenekler sunulur.

 

5. Kullandığınız sistemin aşağıdaki koşullara uygun olmasına dikkat ediniz: Browser'ınız JavaScript ve cookie kabul etmeli; secure connection açık olmalı; tercihen Internet Explorer ve Netscape 4.0 ve üstü kullanılmalıdır.

 

 

 

Bu koşulları taşıyan bir sisteminiz olduğu halde bir hata ile karşılaşıyorsanız lütfen durumu  e-mail ile bildiriniz.